Kdo se nejčastěji přihlašuje?Jak už jsme si řekli, na Facebok se může přihlásit každý kdo splňuje podmínku věku a je tedy starší 13 let. V Česku patří mezi nejvíce zastoupené skupiny věkové kategorie od 25 do 34 a od 18 do 24 let. Dohromady tyto dvě skupiny tvoří více než 50 procent všech českých uživatelů této sociální sítě. Následují lidé ve věku 16 až 17 let, pak kategorie od 45 do 54 let, dále 13 až 15 let, 55 až 64 let a nejmenší zastoupení má věková skupina od 65 let nahoru. Co se týká poměru uživatelů pokud jde o pohlaví, tak u nás je to 51:49 ve prospěch žen. Dohromady má už účet na Faceboku kolem 4 milionů Čechů a neustále jich přibývá. Ve světě pak mezi země s nejvyšším počtem aktivních uživatelů patří celkem logicky USA, následuje Brazílie, Indie, Mexiko a Indonésie. Na podzim roku 2012 pak celosvětově Facebook.cz dosáhl mety jedné miliardy aktivních uživatelů.

Rande.cz je jedna z nejpopulárnějších českých seznamek. Libimseti je moderní seznamka pro mladé lidi. Známost je velice oblíbená seznamka pro náročné. Facebook přihlášení můžete provést přes náš web.

Facebok přihlášení a statistiky

Pokud nás zajímají různé statistiky, najdeme na internetu hned několik stránek, které se zabývají statistikami, jež se týkají přímo Faceboku a jeho uživatelů, resp. jeho stránek. Jednu z takových stránek najdeme na adrese http://www.socialbakers.com/. Tato stránka se zabývá obecně sociálními sítěmi, takže kromě Faceboku zde najdeme zajímavá čísla i o dalších sítích, jako je Google+, YouTube, Twitter nebo LinkedIn. Konkrétně u Faceboku si pak můžeme vybrat statistiky např. podle jednotlivých zemí, takže si můžeme snadno zjistit, které stránky mají v České republice nejvíce fanoušků atd. V květnu 2013 tak měla v Česku nejvíce fanoušků stránka The Simpsons, na druhém místě byla stránka YouTube.

Zajímavou statistikou je také ve kterých hodinách a dnech se lidé na tuto sociální síť nejčastěji přihlašují. Možná trochu překvapivě je nejsilnějším dnem v týdnu čtvrtek, naopak nejmenší počet uživatelů se na Facebook.com přihlašuje v sobotu. Pokud jde o hodiny během dne, tak nejvíce lidí je online ve večerních hodinách, konkrétně pak v období mezi devatenáctou až dvaadvacátou hodinou. Potom už jejich aktivita prudce klesá a zvyšuje se opět až v ranních a dopoledních hodinách.Seznámit se je snadné, hlavně večer. eDarling je nová online seznamka. Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka několika okamžiků.

Facebok přihlášení do soutěží o ceny

Jedním z velkých lákadel Faceboku jsou také soutěže o ceny, které pořádají mnohé firmy, jenž mají na Faceboku svůj profil. V těchto soutěžích se dají vyhrát různé atraktivní ceny a výhodou je, že nemusíte nikam volat ani posílat žádné dopisy – stačí jen být přihlášení na Faceboku a být fanouškem dané stránky. Soutěže na Faceboku mají jinak daná docela přísná pravidla, která však mnoho stránek nedodržuje – patří mezi ně např. to, že soutěž nesmí probíhat na zdi Faceboku, soutěž musí být vytvořena jako samostatná aplikace, jako hlasovací nástroj se nesmí používat lajky atd. Další důležitou podmínkou, kterou Facebook.cz stanovil, je že soutěží se smí účastnit pouze osoby starší 18 let.

Facebok přihlášení na Skype

Jednou ze služeb, na které se můžeme snadno přihlásit prostřednictvím Faceboku, je i známý komunikační program Skype. Volat s přáteli si sice můžete už i přes Facebok, ale většina lidí zatím dává přednost volání přes tento oblíbený program. Při prvním takovém přihlášení je třeba nejdříve propojit náš facebokový účet s účtem na Skypu – stačí jen napsat svůj přihlašovací e-mail a heslo na facebok a souhlasit s podmínkami Skypu a během malé chvilky máte svůj facebokový a skypový účet propojený. Velkým plusem pak je, že můžete volat i lidem, které máte mezi přáteli na Faceboku, ale nemáte je ještě přidané na Skypu. Zavolat jim můžete snadno jedním kliknutím na ikonku telefonního sluchátka u jejich příspěvků.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací společnosti Facebook a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!