Jaký zvolit postup, když zapomeneme hesloLidé často zapomínají a tak se někdy může stát, že zapomeneme na to, jaké jsme si zvolili heslo na svůj účet na Faceboku. Co v takovém případě dělat? Není to rozhodně důvod k panice, taková situace se stává docela často a Facebook.com na tyto případy myslí a umožňuje svým uživatelům obnovit své heslo. Pokud si tedy skutečně na své heslo nemůžeme vzpomenout, tak na úvodní stránce Faceboku hned pod okýnkem pro vyplnění hesla máme odkaz, který využijeme v tomto případě. Po kliknutí na odkaz Zapomněli jste své heslo? se dostaneme na stránku, na které zadáme naše uživatelské nebo celé jméno, případně e-mail nebo telefonní číslo, abychom tak mohli vyhledat náš účet na Faceboku. Pak klikneme na Hledat a vybereme si způsob, jakým nám Facebook.cz zašle potvrzovací kód – například e-mailem. V dalším kroku vyplníme tento kód a klikneme na Pokračovat. Pak si zvolíme nové heslo (musí být jiné než to minulé) a ještě jednou ho potvrdíme.

Seznámit se je snadné, hlavně večer. eDarling je nová online seznamka. Facebook přihlášení můžete provést přes náš web.

Přihlášení přes Facebok na jiné služby

Protože Facebok používá stále větší množství lidí, přibývá také stránek na které se můžeme přihlásit jednoduše pomocí Faceboku a nemusíme se tak na nich složitě registrovat. Přihlášení u těchto stránek provedeme jednoduše kliknutím na tlačítko Přihlásit se Facebook a pak jen potvrdíme souhlas s přístupem stránky k některým základním údajům, které jsou k registraci potřeba. Ze známých českých stránek se takto můžeme přihlásit třeba na oblíbený server Dáme Jídlo, na kterém si můžeme objednat jídlo až do domu nebo Jízdomat, kde se můžeme přihlásit na spolujízdu autem.Jak se přes Facebok přihlásit k událostem

Mezi základní funkce Faceboku, které mnoho lidí využívá, patří Události. Tyto události může založit každý uživatel Faceboku a může tak snadno pozvat všechny své kamarády třeba na mejdan, oslavu narozenin, nebo jinou zajímavou akci. Stejně tak funkci Události na Faceboku používají různé hudební kluby a diskotéky, které tak mohou najednou pozvat i několik tisíc lidí a informovat je tak o svých akcích. Často to bývá spojené i s různými výhodami – některé kluby tak pořádají speciální Facebok party, u kterých třeba všichni ti, kteří se na tuto akci přihlásí přes Facebok mají vstup zdarma, nebo třeba slevu na pití. Přihlášení ke konkrétní události na Faceboku je pak velmi snadné – stačí si jen kliknout na vybranou akci a jedním kliknutím zvolit tlačítko Přidat se. Pokud svou účast teprve zvažujeme a nejsme si jistí, můžeme zvolit variantu Možná. No a konečně v případech, kdy se dané akce zúčastnit nechceme nebo nemůžeme, klikneme na položku Skrýt, resp. Odmítnout. U některých vybraných akcí si můžeme přes odkaz na Faceboku koupit i vstupenky. Facebok nás pak přesměruje přímo na webové stránky dané akce nebo na portál, kde si můžeme vstupenky zakoupit.

V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz. Seznamka Seznámit je jednou z největších v ČR. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi.

Přihlášení na Facebok na mobilech nebo tabletech

Čím dál víc lidí se v poslední době přihlašuje na Facebok také ze svých mobilních telefonů nebo tabletů. Výhodou Faceboku v mobilu nebo tabletu je to, že můžeme být on-line prakticky nonstop ať už jsme kdekoliv a můžeme si tak zkrátit a zpříjemnit třeba dlouhou cestu vlakem. Stačí být jen připojení na internet a to buď přes wi-fi a nebo přes 3G. U mobilních telefonů pak existují i různé speciální aplikace – kromě základní Facebok aplikace, která bývá v mobilech obvykle už předinstalována, existuje celá řada alternativních aplikací, které mají spoustu výhod. Patří mezi ně např. Friendcaster. Kromě toho existují i samostatné aplikace určené speciálně na Facebok chat – mezi nejlepší z nich patří třeba Go Chat nebo Facebook Messenger. Přihlášení k Faceboku v mobilních telefonech nebo tabletech pak probíhá úplně stejně jako u stolních počítačů, stačí tedy jen vyplnit e-mail a heslo. U aplikací v mobilu se pak obvykle stačí přihlásit jen jednou a když pak znovu kontrolujeme svůj facebokový účet, nemusíme se přihlašovat znovu a dostaneme se na něj automaticky.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací společnosti Facebook a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!